AGENDA 2022

ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Κ19) ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (FINAL10) * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΓΛΥΦΑΔΑ | ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

  1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

1η  αγωνιστική                       Πέμπτη                                               28/04/2022

ΩΡΑ: 20:30                ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                                       ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΩΡΑ: 21:30                ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                                 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

2η  αγωνιστική                       Παρασεκευή                                      29/04/2022

ΩΡΑ: 10:30                ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                                         ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΩΡΑ: 11:30                ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ                                                ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

 

3η  αγωνιστική                       Παρασκευή                                        29/04/2022

ΩΡΑ: 20:30                ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                                   ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΩΡΑ: 21:30                ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                                       ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ

 

4η  αγωνιστική                       Σάββατο                                             30/04/2022

ΩΡΑ: 11:00                ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ                                                ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΩΡΑ: 12:00                ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                                   ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

 

5η  αγωνιστική                       Σάββατο                                             30/04/2022

ΩΡΑ: 18:00                ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                                        ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ

ΩΡΑ: 19:00                ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                                   ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

  

  1. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΠΕΙΡΑΙΑ

 

1η  αγωνιστική                       Πέμπτη                                               28/04/2022

ΩΡΑ: 19:30                ΑΕΚ                                                               ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ

ΩΡΑ: 20:45                ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                                             ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛ.

 

2η  αγωνιστική                       Παρασεκευή                                      29/04/2022

ΩΡΑ: 09:00                ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛ.                                        ΑΕΚ

ΩΡΑ: 10:15                ΠΑΟΚ                                                            ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ           

 

3η  αγωνιστική                       Παρασκευή                                        29/04/2022

ΩΡΑ: 19:30                ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                                                 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛ.

 

  1. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

 

3η  αγωνιστική                       Παρασκευή                                        29/04/2022

ΩΡΑ: 21:30                ΑΕΚ                                                               ΠΑΟΚ

 

  1. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΠΕΙΡΑΙΑ

 

4η  αγωνιστική                       Σάββατο                                             30/04/2022

ΩΡΑ: 11:00                ΠΑΟΚ                                                            ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ

ΩΡΑ: 12:15                ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                                             ΑΕΚ

 

5η  αγωνιστική                       Σάββατο                                             30/04/2022

ΩΡΑ: 18:00                ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛ.                                       ΠΑΟΚ

ΩΡΑ: 19:15                ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                                                 ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ       01/05/2022  ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

ΩΡΑ:  09:00              η  1η  ομάδα του  Α’ ομίλου με την  2η  ομάδα του  Β’ ομίλου

ΩΡΑ:  10:15              η  2η  ομάδα του  Α’ ομίλου με την  1η  ομάδα του  Β’ ομίλου 

ΩΡΑ:  11:30              η  3η  ομάδα του  Α’ ομίλου με την  3η  ομάδα του  Β’ ομίλου  (5η – 6η θέση)

ΩΡΑ:  12:45              η  4η  ομάδα του  Α’ ομίλου με την  4η  ομάδα του  Β’ ομίλου  (7η – 8η θέση)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ       01/05/2022  ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

ΩΡΑ:  17:30  ΜΙΚΡΟΣ  ΤΕΛΙΚΟΣ                      

ΩΡΑ:  18:45  ΜΕΓΑΛΟΣ  ΤΕΛΙΚΟΣ