AGENDA 2022

ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟ-ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ (Κ11) Α' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ (8 ΟΜΙΛΟΙ / 53 ΑΓΩΝΕΣ )

  1. A’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ   ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             07/05/2022

ΩΡΑ: 18:00                ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ                     ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΩΡΑ: 18:45                ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ                         ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ

 

2η  αγωνιστική           Κυριακή                                             08/05/2022

ΩΡΑ: 11:00                ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ                     ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ

ΩΡΑ: 11:45               ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ                            ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             08/05/2022

ΩΡΑ: 18:00                ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ                                 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΩΡΑ: 18:45                ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ                         ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

  

  1. B’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ   ΓΕΡΑΚΑ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        06/05/2022

ΩΡΑ: 20:45                ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.                           ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             07/05/2022

ΩΡΑ: 12:30                ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                           ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ

ΩΡΑ: 13:15               ΝΟ ΧΙΟΥ                                          ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             07/05/2022

ΩΡΑ: 18:00                ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ                                ΝΟ ΧΙΟΥ

ΩΡΑ: 18:45                ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.                          ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

 

  1. B’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ   Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

 

1η  αγωνιστική           Κυριακή                                             08/05/2022

ΩΡΑ: 09:00                ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                           ΝΟ ΧΙΟΥ

 

  1. Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ   ΠΕΙΡΑΙΑ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             07/05/2022

ΩΡΑ: 14:00                ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                    ΝΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΣΑΛ.

ΩΡΑ: 14:45               ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ                           ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             07/05/2022

ΩΡΑ: 19:30                ΝΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΣΑΛ.                     ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.

ΩΡΑ: 20:15                ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                           ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

 

  1. Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ   Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             08/05/2022

ΩΡΑ: 12:00               ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                    ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.

ΩΡΑ: 18:00                ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                           ΝΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΣΑΛ.

 

  1. Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ   ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             07/05/2022

ΩΡΑ: 11:30                ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.                        ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

ΩΡΑ: 12:15                ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ                                   ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             07/05/2022

ΩΡΑ: 17:30                ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.                        ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΩΡΑ: 18:15               ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ                               ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             08/05/2022

ΩΡΑ: 10:30                ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                            ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

ΩΡΑ: 11:15                ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ                                   ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.

 

  1. Ε’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        06/05/2022

ΩΡΑ: 21:30                ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                           ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

ΩΡΑ: 22:00                ΣΚ ΡΟΗ                                            ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             08/05/2022

ΩΡΑ: 10:00                ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                        ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΩΡΑ: 10:45               ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                          ΣΚ ΡΟΗ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             07/05/2022

ΩΡΑ: 20:30                ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                   ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

ΩΡΑ: 21:15                ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                           ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

2η  αγωνιστική           Κυριακή                                             08/05/2022

ΩΡΑ: 09:45                ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                          ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

ΩΡΑ: 10:30               ΣΚ ΡΟΗ                                            ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             08/05/2022

ΩΡΑ: 15:45               ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                        ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΩΡΑ: 16:30                ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                   ΣΚ ΡΟΗ

 

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΠΕΠΑΝΟΣ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             07/05/2022

ΩΡΑ: 09:30                ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                               ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             07/05/2022

ΩΡΑ: 10:30                ΝΕ ΠΑΡΩΝ                                       ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             07/05/2022

ΩΡΑ: 12:30                ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ                                    ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ

  

4η  αγωνιστική           Σάββατο                                             07/05/2022

ΩΡΑ: 16:00                ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ                                    ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

 

5η  αγωνιστική           Σάββατο                                             07/05/2022

ΩΡΑ: 17:00                ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                               ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ

 

6η  αγωνιστική           Σάββατο                                             07/05/2022

ΩΡΑ: 18:00                ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ                                    ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ

 

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΕΘΝΙΚΟ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        06/05/2022

ΩΡΑ: 17:45                ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ                  ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ

ΩΡΑ: 18:30                ΟΦΘ                                                  ΠΑΟΚ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             07/05/2022

ΩΡΑ: 09:45               ΠΑΟΚ                                                ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

ΩΡΑ: 11:15                ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ                                  ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             07/05/2022

ΩΡΑ: 15:00                ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ                                   ΠΑΟΚ

ΩΡΑ: 16:30                ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ                  ΟΦΘ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             08/05/2022

ΩΡΑ: 09:45                ΟΦΘ                                                  ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

ΩΡΑ: 11:15                ΠΑΟΚ                                                ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             08/05/2022

ΩΡΑ: 15:00               ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ                                   ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

ΩΡΑ: 16:30                ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ                                  ΟΦΘ

 

  

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΧΑΝΙΩΝ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        06/05/2022

ΩΡΑ: 20:00                ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                             ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             07/05/2022

ΩΡΑ: 10:30               ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡ.                              ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             07/05/2022

ΩΡΑ: 18:00                ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡ.                              ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ