AGENDA 2022

ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"19α ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΑ" (ΔΙΕΘΝΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΧΑΝΙΑ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ: 29/4 17:00 | 30/4 09:00,18:00 | 1/5 09:00,17:00

Παρασκευή 29 /4  ώρα 17:00
 
1. 400μ Μ. Ατομική Γυναικών Τελικός (έως 3 σειρές)
2. 400μ Μ. Ατομική Ανδρών Τελικός (έως 3 σειρές)
3. 50μ Ελεύθερο Γυναικών Προκριματικοί
4. 50μ Ελεύθερο Ανδρών Προκριματικοί
5. 50μ Πρόσθιο Γυναικών Προκριματικοί
6. 50μ Πρόσθιο Ανδρών Προκριματικοί
7. 800μ Ελεύθερο Γυναικών Τελικός (έως 2 σειρές)
8. 1500μ Ελεύθερο Ανδρών Τελικός (έως 2 σειρές)
9. 50μ Ελεύθερο Γυναικών Τελικός
10. 50μ Ελεύθερο Ανδρών Τελικός
11. 50μ Πρόσθιο Γυναικών Τελικός
12. 50μ Πρόσθιο Ανδρών Τελικός
 
Σάββατο 30/4  ώρα 09:00
 
1. 50μ Ύπτιο Γυναικών Προκριματικοί
2. 50μ Ύπτιο Ανδρών Προκριματικοί
3. 200μ Πρόσθιο Γυναικών Προκριματικοί
4. 200μ Πρόσθιο Ανδρών Προκριματικοί
5. 100μ Ελεύθερο Γυναικών Προκριματικοί
6. 100μ Ελεύθερο Ανδρών Προκριματικοί
7. 200μ Ύπτιο Γυναικών Προκριματικοί
8. 200μ Ύπτιο Ανδρών Προκριματικοί
9. 400μ Ελεύθερο Γυναικών Προκριματικοί
10. 400μ Ελεύθερο Ανδρών Προκριματικοί
11. 100μ Πεταλούδα Γυναικών Προκριματικοί
12. 100μ Πεταλούδα Ανδρών Προκριματικοί
 
Σάββατο 30 /4  ώρα 18:00
 
1. 50μ Ύπτιο Γυναικών Τελικός
2. 50μ Ύπτιο Ανδρών Τελικός
3. 200μ Πρόσθιο Γυναικών Τελικός
4. 200μ Πρόσθιο Ανδρών Τελικός
5. 100μ Ελεύθερο Γυναικών Τελικός
6. 100μ Ελεύθερο Ανδρών Τελικός
7. 200μ Ύπτιο Γυναικών Τελικός
8. 200μ Ύπτιο Ανδρών Τελικός
9. 400μ Ελεύθερο Γυναικών Τελικός
10. 400μ Ελεύθερο Ανδρών Τελικός
11. 100μ Πεταλούδα Γυναικών Τελικός
12. 100μ Πεταλούδα Ανδρών Τελικός
 
Κυριακή 1 /5 ώρα 09:00
 
1. 50μ Πεταλούδα Ανδρών Προκριματικοί
2. 50μ Πεταλούδα Γυναικών Προκριματικοί
3. 200μ Ελεύθερο Ανδρών Προκριματικοί
4. 200μ Ελεύθερο Γυναικών Προκριματικοί
5. 100μ Πρόσθιο Ανδρών Προκριματικοί
6. 100μ Πρόσθιο Γυναικών Προκριματικοί
7. 200μ Πεταλούδα Ανδρών Προκριματικοί
8. 200μ Πεταλούδα Γυναικών Προκριματικοί
9. 100μ Ύπτιο Ανδρών Προκριματικοί
10. 100μ Ύπτιο Γυναικών Προκριματικοί
11. 200μ Μ. Ατομική Ανδρών Προκριματικοί
12. 200μ Μ. Ατομική Γυναικών Προκριματικοί
13. 800μ Ελεύθερο Ανδρών Τελικός ( αργή σειρά)
14. 1500μ Ελεύθερο Γυναικών Τελικός ( αργή σειρά)
 
Κυριακή 1/5 ώρα 17:00
 
1. 50μ Πεταλούδα Ανδρών Τελικός
2. 50μ Πεταλούδα Γυναικών Τελικός
3. 200μ Ελεύθερο Ανδρών Τελικός
4. 200μ Ελεύθερο Γυναικών Τελικός
5. 100μ Πρόσθιο Ανδρών Τελικός
6. 100μ Πρόσθιο Γυναικών Τελικός
7. 200μ Πεταλούδα Ανδρών Τελικός
8. 200μ Πεταλούδα Γυναικών Τελικός
9. 100μ Ύπτιο Ανδρών Τελικός
10. 100μ Ύπτιο Γυναικών Τελικός
11. 200μ Μ. Ατομική Ανδρών Τελικός
12. 200μ Μ. Ατομική Γυναικών Τελικός
13. 800μ Ελεύθερο Ανδρών Τελικός ( γρήγορη σειρά)
14. 1500μ Ελεύθερο Γυναικών Τελικός ( γρήγορη σειρά)