AGENDA 2022

Ιανουάριος 2022
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ (Κ19) Β' ΦΑΣΗ (αναβολή)

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ, 4 ΟΜΙΛΟΙ ( 40 ΑΓΩΝΕΣ )
4 - 6
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Κ19) Β' ΦΑΣΗ (αναβολή)

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ, 4 ΟΜΙΛΟΙ ( 29 ΑΓΩΝΕΣ )
4 - 6
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
7 - 8
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
8 - 9
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
8 - 9
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2ος ΑΓΩΝΑΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ (αναβολή)

ΑΘΗΝΑ
8 - 9
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2ος ΑΓΩΝΑΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ (αναβολή)

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
8 - 9
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ- ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (αναβολή)

ΠΕΙΡΑΙΑΣ, 13:00
9 - 9
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2ος ΑΓΩΝΑΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ (αναβολή)

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
9 - 9
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Κ17) Β' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΓΛΥΦΑΔΑ, ΑΛΙΜΟΣ
11 - 13
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Κ17) - Β' ΦΑΣΗ (Α' Ομιλος Αττικής)

ΧΑΛΑΝΔΡΙ
11 - 13
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
12 - 12
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Κ15) Β' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ, 9 ΟΜΙΛΟΙ ( 46 ΑΓΩΝΕΣ )
14 - 16
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
15 - 15
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
15 - 15
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Κ15) Β' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ, 3 ΟΜΙΛΟΙ ( 18 ΑΓΩΝΕΣ )
15 - 16
ΑΝΟΙΧΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

1oς ΑΓΩΝΑΣ ΠΡΟΚΡΙΣΗΣ 5ΟΟΟμ [κολυμβητήριο 50μ] (αναβολή)

ΑΘΗΝΑ
15 - 15
ΑΝΟΙΧΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

1oς ΑΓΩΝΑΣ ΠΡΟΚΡΙΣΗΣ 5ΟΟΟμ [κολυμβητήριο 50μ] (αναβολή)

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
15 - 15
ΑΝΟΙΧΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

1η ΗΜΕΡΙΔΑ ΑΝΟΙΧΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (αναβολή)

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
15 - 15
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2η ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ 9-10 ΕΤΩΝ (αναβολή)

ΑΘΗΝΑ
15 - 16
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2η ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ 9-10/ 11-12 ΕΤΩΝ (αναβολή)

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
15 - 16
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΥΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
16 - 16
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2η ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ 11-12 ΕΤΩΝ (αναβολή)

ΑΘΗΝΑ
16 - 16
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2η ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ 9-10/ 11-12 ΕΤΩΝ (αναβολή)

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
16 - 16
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Κ17) - Β' ΦΑΣΗ (Α' Ομιλος Αττικής)

ΧΑΛΑΝΔΡΙ
18 - 19
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

FINA WORLD LEAGUE MEN PHASE A, GREECE- CROATIA

ΠΕΙΡΑΙΑΣ, 20:00
18 - 18
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
19 - 21
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (αναβολή)

ΠΕΙΡΑΙΑΣ, 20/1 19:30
20 - 20
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Κ17) Γ' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ, 3 ΟΜΙΛΟΙ ( 26 ΑΓΩΝΕΣ )
21 - 23
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Κ17) Γ' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ, 3 ΟΜΙΛΟΙ ( 15 ΑΓΩΝΕΣ )
21 - 23
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ, 22/1 18:00
22 - 22
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ

ΓΛΥΦΑΔΑ, 22/1 16:00
22 - 22
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"7ο ΤΡΟΠΑΙΟ ΝΗΡΕΑ" (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΟΑΚΑ
22 - 23
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ "11α ΝΙΚΗΤΗΡΙΑ 2022" (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΝΑΒΟΛΗ *

ΒΟΛΟΣ
22 - 23
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ "ΑΡ('Η)ΣΤΕΙΑ 2022" (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ
22 - 23
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ- ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΝΑΒΟΛΗ *

ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ
22 - 22
ΤΕΧΝΙΚΗ

2η ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΧΑΝΙΑ
22 - 22
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΤΟΠΙΚΟΣ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ( ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΧΑΝΙΑ
23 - 23
ΤΕΧΝΙΚΗ

2η ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΕΙΡΑΙΑΣ, 23/1 09:15
23 - 23
ΤΕΧΝΙΚΗ

2η ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΛΑΡΙΣΑ, 23/1 13:00
23 - 23
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

FINA WORLD LEAGUE WOMEN PHASE A, GREECE- HUNGARY

ΠΑΤΡΑ, ΠΕΠΑΝΟΣ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 20:00
25 - 25
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 18:00
26 - 26
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΙΛΙΣΙΑ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 20:30
26 - 26
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΠΕΙΡΑΙΑΣ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 19:30
26 - 26
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΟΦΗ - ΣΚ ΡΟΗ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ, 26/1 15:30
26 - 26
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ" (ΔΙΕΘΝΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΚΑΒΑΛΑ, 28/1 17:30 | 29/1 09:30, 17:30 | 30/1 09:30, 16:30
28 - 30
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΗΡΑΚΛΕΙΟ
29 - 30
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2ος ΑΓΩΝΑΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ( ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ- ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΙΩΑΝΝΙΝΑ
29 - 29
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2ος ΑΓΩΝΑΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ( ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ- ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΤΡΑ, ΠΕΠΑΝΟΣ
29 - 29
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α' & ΕΠΑΝΑΛ. ΗΜΕΡΙΔΑ (1ο-2ο, 6ο-7ο ΑΣΤΕΡΙ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΕΙΡΑΙΑΣ, 09:00
29 - 30
Φεβρουάριος 2022
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ Α' ΦΑΣΗ

2 - 2
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α' ΦΑΣΗ

2 - 2
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ «1η ΝΗΡΕΑΔΑ 2022» (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΚΑΡΔΙΤΣΑ (25μ)
5 - 5
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΧΑΝΙΑ
5 - 5
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΗΡΑΚΛΕΙΟ
6 - 6
ΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ ( ΠΡΩΙ 09:00-13:00, ΑΠΟΓΕΥΜΑ 17:00-20:30 )
11 - 13
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ13- Κ14 (ΝΟΤΙΑ ΕΛΛΑΔΑ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ
11 - 13
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, Β' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
12 - 19
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΕΠΑΝΑΛ. ΗΜΕΡΙΔΑ ( 1ο- 7ο ΑΣΤΕΡΙ)

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
12 - 13
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΕΠΑΝΑΛ. ΗΜΕΡΙΔΑ ( 1ο- 7ο ΑΣΤΕΡΙ)

ΚΡΗΤΗ
12 - 13
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Α' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
13 - 3
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

LEN EUROPEAN WATER POLO CHAMPIONSHIPS QUALIFICATION TOURNAMENT - WOMEN

ZRENJANIN, SERBIA
17 - 20
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ15/16- Κ17/18 (ΝΟΤΙΑ ΕΛΛΑΔΑ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ
18 - 20
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ13- Κ14- Κ15/16- Κ17/18 (ΒΟΡΕΙΑ ΕΛΛΑΔΑ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
18 - 20
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Β' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
20 - 10
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ- ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΑΘΗΝΑ
24 - 24
ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ OPEN, Α, Β, Γ, Δ, Ε

ΟΑΚΑ
25 - 27
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΟΙΚΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (OPEN) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΟΑΚΑ
25 - 27
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Β' ΦΑΣΗ

28 - 28
Μάρτιος 2022
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ Β' ΦΑΣΗ

2 - 2
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

FINA WORLD LEAGUE MEN PHASE A, RUSSIA- GREECE

ΡΩΣΙΑ
3 - 3
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Κ19) ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (FINAL10)

4 - 6
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

HELLAS OPEN

4 - 6
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"ΦΑΡΟΣ- ΕΛΕΝΑ ΣΑΙΡΗ"- ΔΙΕΘΝΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
4 - 6
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β' & ΕΠΑΝΑΛ. ΗΜΕΡΙΔΑ ( 3ο- 4ο & 5ο, 7ο ΑΣΤΕΡΙ)

ΑΘΗΝΑ
5 - 6
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Κ17) ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (FINAL 8)

11 - 13
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ MASTERS

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ MASTERS

12 - 13
ΤΕΧΝΙΚΗ

3η ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ

ΠΕΙΡΑΙΑΣ
13 - 13
ΤΕΧΝΙΚΗ

3η ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
13 - 13
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

FINA WORLD LEAGUE WOMEN PHASE A, NETHERLANDS- GREECE

NETHERLANDS
15 - 15
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10/ 11-12 ΕΤΩΝ

ΑΘΗΝΑ
19 - 20
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10/ 11-12 ΕΤΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
19 - 20
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10/ 11-12 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
19 - 20
ΑΝΟΙΧΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

2oς ΑΓΩΝΑΣ ΠΡΟΚΡΙΣΗΣ 5ΟΟΟμ (κολυμβητήριο 50μ)

ΑΘΗΝΑ
20 - 20
ΑΝΟΙΧΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

2oς ΑΓΩΝΑΣ ΠΡΟΚΡΙΣΗΣ 5ΟΟΟμ (κολυμβητήριο 50μ)

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
20 - 20
ΑΝΟΙΧΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

2η ΗΜΕΡΙΔΑ ΑΝΟΙΧΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
20 - 20
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ( FINAL 4 )

22 - 23
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ( FINAL 4 )

22 - 23
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, Γ' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
26 - 21
Απρίλιος 2022
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

FINA AS WORLD SERIES - FRANCE OPEN

PARIS, FRANCE
1 - 3
ΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑΣ

LIGNANO, ITALY
1 - 2
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Κ15) Γ' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
8 - 10
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Κ15) Γ' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
8 - 10
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

FAMILY SWIMMING GAMES (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΙΛΙΣΙΑ
8 - 10
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ MASTERS

FAMILY SWIMMING GAMES- MASTERS

ΙΛΙΣΙΑ
8 - 10
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ "ΑΚΡΙΣΙΑ 2022" (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΛΑΡΙΣΑ
9 - 10
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ "ΟΡΦΕΑΣ 2022" (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
9 - 10
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΗΡΑΚΛΕΙΟ
9 - 10
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ "ΝΑΟΥΣΑ 2022" (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΝΑΟΥΣΑ
9 - 9
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΟΙΞΗΣ 2022 (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ- ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΠΑΤΡΑ
9 - 10
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"21o ΤΡΟΠΑΙΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΤΣΕΤΣΕΛΕΙΑ 2022" & "17α ΔΕΛΦΙΝΕΙΑ 2022" (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
9 - 10
ΤΕΧΝΙΚΗ

4η ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ

ΠΕΙΡΑΙΑΣ
10 - 10
ΤΕΧΝΙΚΗ

4η ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
10 - 10
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ (Κ13) Α' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
15 - 17
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Κ13) Α' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
15 - 17
ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΟΙΞΗΣ (ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ Β, Γ, Δ, Ε )

ΠΑΤΡΑ Ή ΒΟΛΟΣ
15 - 17
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"ΝΙΟΒΕΙΑ"- ΔΙΕΘΝΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
15 - 17
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ "ΦΙΛΙΠΠΕΙΑ 2022" (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΚΑΒΑΛΑ
16 - 17
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"14ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ EASTER SWIMMING CUP 2022" (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΙΩΑΝΝΙΝΑ
16 - 17
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"21o ΤΡΟΠΑΙΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΤΣΕΤΣΕΛΕΙΑ 2022" & "17α ΔΕΛΦΙΝΕΙΑ 2022" (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
16 - 17
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ "ΓΑΛΑΓΑΛΕΙΑ 2022" (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΚΑΡΔΙΤΣΑ
16 - 17
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΧΑΝΙΑ
16 - 17
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Κ17) ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (FINAL 10)

19 - 21
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

FINA WORLD LEAGUE WOMEN PHASE B, EURO FINAL

22 - 24
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

FINA WORLD LEAGUE MEN PHASE B, EURO FINAL

28 - 30
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ (Κ19) ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (FINAL10)

28 - 30
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΑ"- ΔΙΕΘΝΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

ΧΑΝΙΑ
29 - 1
Μάιος 2022
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

4 - 29
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Β' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
4 - 24
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ (Κ11) Α' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
6 - 8
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Κ11) Α' ΦΑΣΗ

6 - 8
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΜΙΚΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΟΡΙΑ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Κ9) Α' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
6 - 8
ΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΟΙΧΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (OPEN)

ΑΘΗΝΑ
6 - 8
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ "ΤΖΕΛΑΤΕΙΑ 2022" (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
7 - 8
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ "ΡΕΣΤΕΙΑ 2022" (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΦΑΛΗΡΟ
7 - 8
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ- ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ
7 - 7
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ "ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2022" (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
7 - 8
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"5ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 2022" (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ- ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΚΑΛΑΜΑΤΑ
7 - 8
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"3ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΝΟΒΑ" (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΒΟΛΟΣ
7 - 8
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΑΙΓΑΛΕΩ
7 - 8
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ" (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
7 - 8
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Κ15) ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (FINAL10)

12 - 15
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Κ15) ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (FINAL10)

12 - 15
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ

FUKUOKA, JAPAN
13 - 29
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

FUKUOKA, JAPAN
13 - 29
ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ

FUKUOKA, JAPAN
13 - 29
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ

FUKUOKA, JAPAN
13 - 29
ΑΝΟΙΧΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ

FUKUOKA, JAPAN
14 - 20
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

1ος ΑΓΩΝΑΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ

ΑΘΗΝΑ
14 - 15
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

1ος ΑΓΩΝΑΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
14 - 15
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΑΝΔΡΩΝ, Α΄ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
20 - 22
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ (Κ13) Β' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
20 - 22
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Κ13) Β' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
20 - 22
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

1ος ΑΓΩΝΑΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
21 - 22
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΘΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ 9-10-11-12 ΕΤΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
21 - 22
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΘΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ 9-10/ 11-12 ΕΤΩΝ

ΑΘΗΝΑ
21 - 22
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΘΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ 9-10- 11-12 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
21 - 22
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ

FUKUOKA, JAPAN
22 - 29
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Β' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
27 - 29
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ "ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΑ" (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΛΑΡΙΣΑ
28 - 29
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ "ΤΣΕΤΣΟ ΓΚΟΛΟΜΕΕΒ" (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΗΡΑΚΛΕΙΟ
28 - 29
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"1ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΣΕΔΩΝΑΣ ΙΛΙΣΙΩΝ 2022" (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΙΛΙΣΙΑ
28 - 29
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ
28 - 29
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

MAD WAVE CHALLENGE- ΔΙΕΘΝΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

ΚΑΒΑΛΑ
28 - 29
Ιούνιος 2022
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ GRAND PRIX- ΔΙΕΘΝΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

ΑΘΗΝΑ
3 - 5
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"ΚΔ ΙΩΝΙΚΟΙ" (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΒΟΛΟΣ
4 - 5
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΗΡΑΚΛΕΙΟ
4 - 5
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"19ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ" (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΧΑΙΔΑΡΙ
4 - 5
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΛΟΥΤΡΑΚΙ
4 - 5
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ MASTERS

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ MASTERS

ΚΑΒΑΛΑ
5 - 6
ΤΕΧΝΙΚΗ

5η ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ

ΑΘΗΝΑ
5 - 5
ΤΕΧΝΙΚΗ

5η ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
5 - 5
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α' & ΕΠΑΝΑΛ. ΗΜΕΡΙΔΑ (6ο- 7ο ΑΣΤΕΡΙ)

10 - 12
ΑΝΟΙΧΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

ΑΓΩΝΑΣ ΠΡΟΚΡΙΣΗΣ 5ΟΟΟμ

12 - 12
ΑΝΟΙΧΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

ΑΓΩΝΑΣ ΠΡΟΚΡΙΣΗΣ 5ΟΟΟμ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
12 - 12
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

HELLAS WATER POLO CUP- YOUTH WOMEN (Κ16)

17 - 19
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

HELLAS WATER POLO CUP- YOUTH MEN (Κ16)

17 - 19
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2ος ΑΓΩΝΑΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ

ΑΘΗΝΑ
18 - 19
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2ος ΑΓΩΝΑΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
18 - 19
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2ος ΑΓΩΝΑΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
18 - 19
ΤΕΧΝΙΚΗ

ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ

POLAND
20 - 26
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΟΙΧΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (OPEN)

23 - 26
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ13- Κ14- Κ15/16- Κ17/18 (Α' ΦΑΣΗ)

ΑΘΗΝΑ
25 - 26
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ13- Κ14- Κ15/16- Κ17/18 (Α' ΦΑΣΗ)

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
25 - 26
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ13- Κ14- Κ15/16- Κ17/18 (Α' ΦΑΣΗ)

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
25 - 26
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ORAN, ALGERIA
25 - 5
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

FINA YOUTH MEN (U16) WATER POLO WORLD CHAMPIONSHIP

GREECE
25 - 3
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

FINA YOUTH WOMEN (U16) WATER POLO WORLD CHAMPIONSHIP

GREECE
25 - 3
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ALGERIA
26 - 30
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

30 - 3
Ιούλιος 2022
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ MASTERS

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ MASTERS

1 - 3
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΑΝΔΡΩΝ, Β' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
1 - 3
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10, 11-12 ΕΤΩΝ

ΑΘΗΝΑ
2 - 3
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10-11-12 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
2 - 3
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10- 11-12 ΕΤΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
2 - 3
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

LEN JUNIOR WOMEN (U19) WATER POLO EUROPEAN CHAMPIONSHIP

NETANYA, ISRAEL
3 - 10
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ17/18

OTOPENI, ROMANIA
5 - 10
ΤΕΧΝΙΚΗ

WORLD GAMES

USA
5 - 10
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Α' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
8 - 10
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΑΝΔΡΩΝ, Α' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
8 - 10
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ (Κ13) Γ' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
8 - 10
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Κ13) Γ' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
8 - 10
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ MASTERS

HELLAS MASTERS

8 - 10
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

FINA WORLD LEAGUE WOMEN, SUPER FINAL

SANTA CRUZ, SPAIN
11 - 16
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ13- Κ14- Κ15/16- Κ17/18 ( ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ )

ΑΘΗΝΑ
13 - 16
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΑΝΔΡΩΝ, Γ' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
14 - 26
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ (Κ11) Β' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
14 - 16
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Κ11) Β' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
14 - 16
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΜΙΚΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΟΡΙΑ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Κ9) Β' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
14 - 16
ΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ

COLOMBIA
18 - 23
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΕΘΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΟΙΧΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ( OPEN )

ΑΘΗΝΑ
19 - 22
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΓΥΝΑΙΚΩΝ, ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

21 - 23
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΑΝΔΡΩΝ, Β' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
21 - 23
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ (Κ13) ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (FINAL10)

21 - 23
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Κ13) ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (FINAL10)

21 - 23
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

HELLAS WATER POLO CUP- JUNIOR MEN (Κ18)

22 - 27
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β'

22 - 24
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

FINA WORLD LEAGUE MEN, SUPER FINAL

23 - 29
ΑΝΟΙΧΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ MASTERS

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ MASTERS

24 - 24
ΑΝΟΙΧΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ (OWS)

25 - 26
ΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
28 - 31
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΑΝΔΡΩΝ, ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

29 - 31
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΑΝΔΡΩΝ, ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

29 - 31
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

HELLAS WATER POLO CUP " PYTHIA "- JUNIOR WOMEN (Κ18)

29 - 31
Αύγουστος 2022
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

FINA JUNIOR MEN (U18) WATER POLO WORLD CHAMPIONSHIP

BELGRADE, SERBIA
2 - 10
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

HELLAS WATER POLO CHALLENGE "THETIS CUP"- WOMEN

5 - 7
ΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ (OPEN WATER)

6 - 7
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

WORLD YOUTH CHAMPIONSHIPS (13-15)

USA
9 - 13
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ROME, ITALY
11 - 17
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ROME, ITALY
11 - 21
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

FINA JUNIOR WOMEN (U18) WATER POLO WORLD CHAMPIONSHIP

BELGRADE, SERBIA
13 - 21
ΑΝΟΙΧΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ROME, ITALY
16 - 21
ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ

ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ROME, ITALY
18 - 22
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

HELLAS WATER POLO CHALLENGE "SAMARTZIDIS CUP "- MEN

19 - 21
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ17/18

KAZAN, RUSSIA
23 - 28
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

WORLD JUNIOR CHAMPIONSHIPS (15-18)

CANADA
23 - 27
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ

SPLIT, CROATIA
27 - 10
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

SPLIT, CROATIA
27 - 10
ΑΝΟΙΧΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

ΑΓΩΝΑΣ ΜΕΓΑΛΩΝ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ (OWS)

ΚΑΒΑΛΑ
27 - 28
Σεπτέμβριος 2022
ΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ (OPEN WATER)

VIVERONE, ITALY
12 - 17
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

LEN JUNIOR MEN (U19) WATER POLO EUROPEAN CHAMPIONSHIP

PODGORICA, MONTENEGRO
18 - 25
Ιανουάριος 2022
Φεβρουάριος 2022
Μάρτιος 2022
Απρίλιος 2022
Μάιος 2022
Ιούνιος 2022
Ιούλιος 2022
Αύγουστος 2022
Σεπτέμβριος 2022