AGENDA ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 2022

Ιανουάριος 2022
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2ος ΑΓΩΝΑΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ (αναβολή)

ΑΘΗΝΑ
8 - 9
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2ος ΑΓΩΝΑΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ (αναβολή)

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
8 - 9
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2ος ΑΓΩΝΑΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ (αναβολή)

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
9 - 9
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"7ο ΤΡΟΠΑΙΟ ΝΗΡΕΑ" (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΟΑΚΑ
22 - 23
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ "11α ΝΙΚΗΤΗΡΙΑ 2022" (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΝΑΒΟΛΗ *

ΒΟΛΟΣ
22 - 23
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ "ΑΡ('Η)ΣΤΕΙΑ 2022" (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ
22 - 23
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ- ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΝΑΒΟΛΗ *

ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ
22 - 22
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΤΟΠΙΚΟΣ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ( ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ * KoeTv

ΧΑΝΙΑ
23 - 23
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ ( ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ- ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΧΙΟΣ, ΙΩΝΙΚΟ
28 - 29
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ" (ΔΙΕΘΝΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ * KoeTv

ΚΑΒΑΛΑ, 28/1 17:30 | 29/1 09:30, 17:30 | 30/1 09:30, 16:30
28 - 30
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΗΡΑΚΛΕΙΟ
29 - 30
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2ος ΑΓΩΝΑΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ( ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ- ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΙΩΑΝΝΙΝΑ
29 - 29
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2ος ΑΓΩΝΑΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ( ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ- ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΤΡΑ, ΠΕΠΑΝΟΣ
29 - 29
Φεβρουάριος 2022
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ «1η ΝΗΡΕΑΔΑ 2022» (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΚΑΡΔΙΤΣΑ (25μ)
5 - 5
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΧΑΝΙΑ
5 - 5
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2οι ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 9-12 ΕΤΩΝ ( Κ9-Κ10-Κ11-Κ12 ) * KoeTv

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ
5 - 6
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΗΡΑΚΛΕΙΟ
6 - 6
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ13- Κ14 (ΝΟΤΙΑ ΕΛΛΑΔΑ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ
11 - 13
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2οι ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 9-10 ΕΤΩΝ ( Κ9-Κ10 ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ, ΟΑΚΑ, 12-13/2 12:30-15:30
12 - 13
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2οι ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 11 ΕΤΩΝ ( Κ11)

ΑΘΗΝΑ, ΟΑΚΑ, 18/2 13:30 | 19/2 13:30 | 20/2 13:00
18 - 20
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ15/16- Κ17/18 (ΝΟΤΙΑ ΕΛΛΑΔΑ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ * -KoeTv

ΑΘΗΝΑ, ΟΑΚΑ, 18/2 16:30 | 19/2 09:00, 16:30 | 20/2 09:00, 16:00
18 - 20
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ13- Κ14- Κ15/16- Κ17/18 (ΒΟΡΕΙΑ ΕΛΛΑΔΑ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ * -KoeTv

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ 18/2 15:00 | 19/2 09:00, 15:00 | 20/2 09:00,16:00
18 - 20
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2οι ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 12 ΕΤΩΝ ( Κ12)

ΑΘΗΝΑ, ΟΑΚΑ, 25-27/2 12:30-16:30
25 - 27
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΟΙΚΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (OPEN) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ * KoeTV

ΟΑΚΑ
25 - 27
Μάρτιος 2022
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"ΦΑΡΟΣ- ΕΛΕΝΑ ΣΑΙΡΗ"- ΔΙΕΘΝΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ * KoeTv

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
4 - 6
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ MASTERS

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ MASTERS * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ, 12/3 17:00 | 13/3 09:00, 17:00
12 - 13
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ MASTERS

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ MASTERS * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΕΙΡΑΙΑΣ, ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ, 12/3 17:00 | 13/3 09:00, 17:00
12 - 13
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10/ 11-12 ΕΤΩΝ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΧΙΟΣ, ΙΩΝΙΚΟ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ: 18/3 17:45 | 19/3 10:15
18 - 19
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10/ 11-12 ΕΤΩΝ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΚΑΒΑΛΑ, 19/3 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10:00, 17:00
19 - 19
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10/ 11-12 ΕΤΩΝ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΙΩΑΝΝΙΝΑ
19 - 19
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10/ 11-12 ΕΤΩΝ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΤΡΑ, ΠΕΠΑΝΟΣ
19 - 19
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10/ 11-12 ΕΤΩΝ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΚΡΗΤΗ, ΗΡΑΚΛΕΙΟ, 19/3 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 17:00 | 20/3 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 09:00, 17:00
19 - 20
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10/ 11-12 ΕΤΩΝ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΒΟΛΟΣ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 09:30, 17:00
19 - 19
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10/ 11-12 ΕΤΩΝ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

OAKA, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 11-12 ετών 09:00, 17:00 | 9-10 ετών 13:00
19 - 20
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10/ 11-12 ΕΤΩΝ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΧΑΛΚΙΔΑ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 09:00, 17:00
19 - 19
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10/ 11-12 ΕΤΩΝ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 09:00, 17:00 11-12 ετών | 12:00 9-10 ετών
19 - 20
Απρίλιος 2022
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

MULTINATIONS JUNIOR SWIMMING MEET ( B: Κ17/18, G: Κ15/16 )

KRANJ, SLOVENIA
9 - 10
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

MULTINATIONS YOUTH SWIMMING MEET ( B: Κ15/16, G: Κ13/14 )

LIMASSOL, CYPRUS
9 - 10
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

" SWIM OPEN STOCKHOLM "

STOCKHOLM, SWEDEN
9 - 12
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ "ΑΚΡΙΣΙΑ 2022" (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΛΑΡΙΣΑ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10:00 | 17:00
9 - 10
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΗΡΑΚΛΕΙΟ
9 - 10
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΟΙΞΗΣ 2022 (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ- ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΠΑΤΡΑ
9 - 10
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

FAMILY SWIMMING GAMES (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΙΛΙΣΙΑ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 9/4 09:30 | 10/4 09:30
9 - 10
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ MASTERS

FAMILY SWIMMING GAMES- MASTERS * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΙΛΙΣΙΑ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 9/4 17:30 | 10/4 16:30
9 - 10
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"21o ΤΡΟΠΑΙΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΤΣΕΤΣΕΛΕΙΑ 2022" & "17α ΔΕΛΦΙΝΕΙΑ 2022" (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
9 - 10
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"38α ΝΙΟΒΕΙΑ"- ΔΙΕΘΝΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ * KoeTv

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ
15 - 17
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

8η ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ "ΦΙΛΙΠΠΕΙΑ 2022" * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΚΑΒΑΛΑ
16 - 17
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"21o ΤΡΟΠΑΙΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΤΣΕΤΣΕΛΕΙΑ 2022" & "17α ΔΕΛΦΙΝΕΙΑ 2022" (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
16 - 17
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ "ΓΑΛΑΓΑΛΕΙΑ 2022" (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΚΑΡΔΙΤΣΑ
16 - 17
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΧΑΝΙΑ
17 - 17
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (ΔΙΕΘΝΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ: 29/4 18:00 | 30/4 09:00,18:00 | 1/5 09:00,17:00
29 - 1
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"14α ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ 2022" (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΙΩΑΝΝΙΝΑ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ: 29/4 17:00 | 30/4 09:00,17:00
29 - 30
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"19α ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΑ" (ΔΙΕΘΝΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΧΑΝΙΑ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ: 29/4 17:00 | 30/4 09:00,18:00 | 1/5 09:00,17:00
29 - 1
Μάιος 2022
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
7 - 8
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"ΠΑΝΑΙΓΑΛΕΩΤΙΚΑ 2022" (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΙΓΑΛΕΩ, 7/5 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ: 17:00 | 8/5 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ: 09:30, 17:00
7 - 8
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"ΤΖΕΛΑΤΕΙΑ 2022" (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 09:00
7 - 8
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"ΡΕΣΤΕΙΑ 2022" (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΛΙΜΟΣ, 7/5 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ: 08:30, 16:50 | 8/5 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ: 08:30
7 - 8
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ- ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ
7 - 7
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"5ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 2022" (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ- ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΚΑΛΑΜΑΤΑ
7 - 8
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ" (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ
7 - 8
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ACROPOLIS SWIM OPEN 2022 (ΔΙΕΘΝΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ, ΟΑΚΑ
13 - 15
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

1ος ΑΓΩΝΑΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 9-10-11-12 ετών

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
14 - 15
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

1ος ΑΓΩΝΑΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΚΑΒΑΛΑ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10:00 | 17:00
21 - 21
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

1ος ΑΓΩΝΑΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΧΑΛΚΙΔΑ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10:00, 17:00
21 - 21
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

1ος ΑΓΩΝΑΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΙΩΑΝΝΙΝΑ | ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10:30, 17:00
21 - 21
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

1ος ΑΓΩΝΑΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10:00, 17:30
21 - 21
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

1ος ΑΓΩΝΑΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ || 21/5 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 09:30,17:00 | 22/5 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 09:30
21 - 22
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"3ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΝΟΒΑ" (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΒΟΛΟΣ | 21/5 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10:00, 16:30 22/5 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10:00, 15:00
21 - 22
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

1ος ΑΓΩΝΑΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΙΛΙΣΙΑ | ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 17:00
21 - 22
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

1ος ΑΓΩΝΑΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΚΡΗΤΗ, ΕΑΚ ΧΑΝΙΩΝ
22 - 22
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"28α ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΑ" ( ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΛΑΡΙΣΑ, 28/5 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10:00, 17:00 | 29/5 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10:00
28 - 29
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ "ΤΣΕΤΣΟ ΓΚΟΛΟΜΕΕΒ" (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΗΡΑΚΛΕΙΟ, 28/5 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 17:00 | 29/5 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10:00, 17:00
28 - 29
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"1ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΣΕΔΩΝΑΣ ΙΛΙΣΙΩΝ 2022" (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΙΛΙΣΙΑ, 28/5 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 09:00, 17:00 | 29/5 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 09:00
28 - 29
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

1ος ΑΓΩΝΑΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ
28 - 29
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

1ος ΑΓΩΝΑΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ( ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΕΙΡΑΙΑΣ, 28/5 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ: 09:30 | 29/5 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ: 09:30
28 - 29
Ιούνιος 2022
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ (COMEN CUP) ΑΓΟΡ. Κ15-Κ16, ΚΟΡ. Κ13-Κ14

LIMASSOL, CYPRUS
3 - 5
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

' ΚΔ ΙΩΝΙΚΟΙ ' (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΒΟΛΟΣ, 4/6 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 09:30, 17:00 | 5/6 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 09:30
4 - 5
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
4 - 5
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"19ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ" (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΧΑΙΔΑΡΙ, 4/6 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 09:00. 17:00 | 5/6 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 16:30
4 - 5
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

1ο ΚΥΠΕΛΛΟ «ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ» (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΛΟΥΤΡΑΚΙ | 4/6 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 09:30, 18:00
4 - 4
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ MASTERS

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ MASTERS * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΚΑΒΑΛΑ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10:00 | 17:00
5 - 5
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2ος ΑΓΩΝΑΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΙΩΑΝΝΙΝΑ | ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10:30, 17:00
11 - 11
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2ος ΑΓΩΝΑΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΙΛΙΣΙΑ | 11/6 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 18:00 | 12/6 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 09:00
11 - 12
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2ος ΑΓΩΝΑΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ | 11-12/6 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 09:30
11 - 12
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2ος ΑΓΩΝΑΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ | 11/6 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10:00, 17:00
11 - 11
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ

BUDAPEST, HUNGARY
18 - 3
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ13- Κ14- Κ15/16- Κ17/18 (Α' ΦΑΣΗ)

ΑΘΗΝΑ
25 - 26
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ13- Κ14- Κ15/16- Κ17/18 (Α' ΦΑΣΗ)

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
25 - 26
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ13- Κ14- Κ15/16- Κ17/18 (Α' ΦΑΣΗ)

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
25 - 26
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ORAN, ALGERIA
26 - 30
Ιούλιος 2022
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ MASTERS

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ MASTERS * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΛΙΜΟΣ
1 - 3
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 11-12 ΕΤΩΝ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΕΙΡΑΙΑΣ, 2/7 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 09:00, 18:00 | 3/7 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 09:00, 18:00
2 - 3
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10 ΕΤΩΝ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΧΑΙΔΑΡΙ, 2/7 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 18:00 | 3/7 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 18:00
2 - 3
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10-11-12 ΕΤΩΝ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ 2/7 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 09:00, 12:00, 18:00 | 3/7 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 09:00, 12:00
2 - 3
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ17/18

OTOPENI, ROMANIA
5 - 10
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ13-Κ14- Κ15/16- Κ17/18 ( ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ )

ΑΘΗΝΑ
13 - 16
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΕΘΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΟΙΧΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ( OPEN )

ΑΘΗΝΑ
19 - 22
Αύγουστος 2022
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ROME, ITALY
11 - 17
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ17/18

PERU
23 - 28
Ιανουάριος 2022
Φεβρουάριος 2022
Μάρτιος 2022
Απρίλιος 2022
Μάιος 2022
Ιούνιος 2022
Ιούλιος 2022
Αύγουστος 2022