AGENDA ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 2022

Ιανουάριος 2022
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2ος ΑΓΩΝΑΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ (αναβολή)

ΑΘΗΝΑ
8 - 9
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2ος ΑΓΩΝΑΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ (αναβολή)

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
8 - 9
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2ος ΑΓΩΝΑΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ (αναβολή)

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
9 - 9
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2η ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ 9-10 ΕΤΩΝ (αναβολή)

ΑΘΗΝΑ
15 - 16
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2η ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ 9-10/ 11-12 ΕΤΩΝ (αναβολή)

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
15 - 16
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2η ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ 11-12 ΕΤΩΝ (αναβολή)

ΑΘΗΝΑ
16 - 16
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2η ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ 9-10/ 11-12 ΕΤΩΝ (αναβολή)

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
16 - 16
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"7ο ΤΡΟΠΑΙΟ ΝΗΡΕΑ" (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΟΑΚΑ
22 - 23
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ "11α ΝΙΚΗΤΗΡΙΑ 2022" (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΝΑΒΟΛΗ *

ΒΟΛΟΣ
22 - 23
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ "ΑΡ('Η)ΣΤΕΙΑ 2022" (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ
22 - 23
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ- ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΝΑΒΟΛΗ *

ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ
22 - 22
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΤΟΠΙΚΟΣ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ( ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΧΑΝΙΑ
23 - 23
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ" (ΔΙΕΘΝΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΚΑΒΑΛΑ, 28/1 17:30 | 29/1 09:30, 17:30 | 30/1 09:30, 16:30
28 - 30
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΗΡΑΚΛΕΙΟ
29 - 30
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2ος ΑΓΩΝΑΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ( ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ- ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΙΩΑΝΝΙΝΑ
29 - 29
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2ος ΑΓΩΝΑΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ( ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ- ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΤΡΑ, ΠΕΠΑΝΟΣ
29 - 29
Φεβρουάριος 2022
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ «1η ΝΗΡΕΑΔΑ 2022» (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΚΑΡΔΙΤΣΑ (25μ)
5 - 5
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΧΑΝΙΑ
5 - 5
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΗΡΑΚΛΕΙΟ
6 - 6
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ13- Κ14 (ΝΟΤΙΑ ΕΛΛΑΔΑ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ
11 - 13
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ15/16- Κ17/18 (ΝΟΤΙΑ ΕΛΛΑΔΑ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ
18 - 20
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ13- Κ14- Κ15/16- Κ17/18 (ΒΟΡΕΙΑ ΕΛΛΑΔΑ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
18 - 20
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ- ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΑΘΗΝΑ
24 - 24
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΟΙΚΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (OPEN) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΟΑΚΑ
25 - 27
Μάρτιος 2022
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"ΦΑΡΟΣ- ΕΛΕΝΑ ΣΑΙΡΗ"- ΔΙΕΘΝΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
4 - 6
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ MASTERS

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ MASTERS

12 - 13
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10/ 11-12 ΕΤΩΝ

ΑΘΗΝΑ
19 - 20
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10/ 11-12 ΕΤΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
19 - 20
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10/ 11-12 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
19 - 20
Απρίλιος 2022
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

FAMILY SWIMMING GAMES (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΙΛΙΣΙΑ
8 - 10
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ MASTERS

FAMILY SWIMMING GAMES- MASTERS

ΙΛΙΣΙΑ
8 - 10
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ "ΑΚΡΙΣΙΑ 2022" (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΛΑΡΙΣΑ
9 - 10
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ "ΟΡΦΕΑΣ 2022" (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
9 - 10
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΗΡΑΚΛΕΙΟ
9 - 10
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ "ΝΑΟΥΣΑ 2022" (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΝΑΟΥΣΑ
9 - 9
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΟΙΞΗΣ 2022 (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ- ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΠΑΤΡΑ
9 - 10
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"21o ΤΡΟΠΑΙΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΤΣΕΤΣΕΛΕΙΑ 2022" & "17α ΔΕΛΦΙΝΕΙΑ 2022" (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
9 - 10
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"ΝΙΟΒΕΙΑ"- ΔΙΕΘΝΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
15 - 17
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ "ΦΙΛΙΠΠΕΙΑ 2022" (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΚΑΒΑΛΑ
16 - 17
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"14ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ EASTER SWIMMING CUP 2022" (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΙΩΑΝΝΙΝΑ
16 - 17
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"21o ΤΡΟΠΑΙΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΤΣΕΤΣΕΛΕΙΑ 2022" & "17α ΔΕΛΦΙΝΕΙΑ 2022" (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
16 - 17
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ "ΓΑΛΑΓΑΛΕΙΑ 2022" (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΚΑΡΔΙΤΣΑ
16 - 17
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΧΑΝΙΑ
16 - 17
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΑ"- ΔΙΕΘΝΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

ΧΑΝΙΑ
29 - 1
Μάιος 2022
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ "ΤΖΕΛΑΤΕΙΑ 2022" (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
7 - 8
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ "ΡΕΣΤΕΙΑ 2022" (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΦΑΛΗΡΟ
7 - 8
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ- ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ
7 - 7
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ "ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2022" (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
7 - 8
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"5ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 2022" (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ- ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΚΑΛΑΜΑΤΑ
7 - 8
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"3ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΝΟΒΑ" (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΒΟΛΟΣ
7 - 8
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΑΙΓΑΛΕΩ
7 - 8
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ" (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
7 - 8
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

1ος ΑΓΩΝΑΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ

ΑΘΗΝΑ
14 - 15
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

1ος ΑΓΩΝΑΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
14 - 15
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

1ος ΑΓΩΝΑΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
21 - 22
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΘΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ 9-10-11-12 ΕΤΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
21 - 22
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΘΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ 9-10/ 11-12 ΕΤΩΝ

ΑΘΗΝΑ
21 - 22
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΘΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ 9-10- 11-12 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
21 - 22
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ

FUKUOKA, JAPAN
22 - 29
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ "ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΑ" (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΛΑΡΙΣΑ
28 - 29
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ "ΤΣΕΤΣΟ ΓΚΟΛΟΜΕΕΒ" (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΗΡΑΚΛΕΙΟ
28 - 29
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"1ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΣΕΔΩΝΑΣ ΙΛΙΣΙΩΝ 2022" (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΙΛΙΣΙΑ
28 - 29
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ
28 - 29
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

MAD WAVE CHALLENGE- ΔΙΕΘΝΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

ΚΑΒΑΛΑ
28 - 29
Ιούνιος 2022
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ GRAND PRIX- ΔΙΕΘΝΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

ΑΘΗΝΑ
3 - 5
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"ΚΔ ΙΩΝΙΚΟΙ" (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΒΟΛΟΣ
4 - 5
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΗΡΑΚΛΕΙΟ
4 - 5
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"19ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ" (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΧΑΙΔΑΡΙ
4 - 5
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΛΟΥΤΡΑΚΙ
4 - 5
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ MASTERS

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ MASTERS

ΚΑΒΑΛΑ
5 - 6
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2ος ΑΓΩΝΑΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ

ΑΘΗΝΑ
18 - 19
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2ος ΑΓΩΝΑΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
18 - 19
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2ος ΑΓΩΝΑΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
18 - 19
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ13- Κ14- Κ15/16- Κ17/18 (Α' ΦΑΣΗ)

ΑΘΗΝΑ
25 - 26
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ13- Κ14- Κ15/16- Κ17/18 (Α' ΦΑΣΗ)

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
25 - 26
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ13- Κ14- Κ15/16- Κ17/18 (Α' ΦΑΣΗ)

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
25 - 26
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ALGERIA
26 - 30
Ιούλιος 2022
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ MASTERS

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ MASTERS

1 - 3
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10, 11-12 ΕΤΩΝ

ΑΘΗΝΑ
2 - 3
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10-11-12 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
2 - 3
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10- 11-12 ΕΤΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
2 - 3
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ17/18

OTOPENI, ROMANIA
5 - 10
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ13- Κ14- Κ15/16- Κ17/18 ( ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ )

ΑΘΗΝΑ
13 - 16
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΕΘΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΟΙΧΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ( OPEN )

ΑΘΗΝΑ
19 - 22
Αύγουστος 2022
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ROME, ITALY
11 - 17
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ17/18

KAZAN, RUSSIA
23 - 28
Ιανουάριος 2022
Φεβρουάριος 2022
Μάρτιος 2022
Απρίλιος 2022
Μάιος 2022
Ιούνιος 2022
Ιούλιος 2022
Αύγουστος 2022