MENU
Toggle navigation
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
OPEN WATER
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ
ΤΕΧΝΙΚΗ
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
MASTERS
Η ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ
ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟΣ
AGENDA
ΠΟΛΥΜΕΣΑ
κοεMag
ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
ΑΡΧΕΙΟ ΚΟΕ
ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
OPEN WATER
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ
ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ
ΤΕΧΝΙΚΗ
MASTERS
Toggle navigation
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
OPEN WATER
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ
ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
MASTERS
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
Δελτία τύπου
Agenda
Ειδήσεις
Άρθρα
Αφιερώματα
Συνεντεύξεις
Βαθμολογίες
Αγωνιστικές
Αποτελέσματα
Κανονισμοί
Εγκύκλιοι
Προκηρύξεις
Έντυπα
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Α1 ΑΝΔΡΩΝ
Φινάλε του Α' Γύρου
07-02-2013
1351
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
Ο Όμιλος της Θεσσαλονίκης
07-02-2013
1238
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / ΓΟΥΟΡΛΝΤ ΛΙΓΚ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Η Εθνική απέναντι στην αργυρή ολυμπιονίκη του Λονδίνου
05-02-2013
1246
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / ΓΟΥΟΡΛΝΤ ΛΙΓΚ
Στην Πόλη η Εθνική Ανδρών
31-01-2013
1398
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / ΝΕΟΙ ΑΝΔΡΕΣ
Η Β' φάση σε δύο Ομίλους
31-01-2013
1293
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Αυλαία 4ης αγωνιστικής με ντέρμπι στον Πειραιά
31-01-2013
1251
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / ΓΟΥΟΡΛΝΤ ΛΙΓΚ ΑΝΔΡΩΝ
Ντεμπούτο της νέας Εθνικής με Κροατία στο ΟΑΚΑ
29-01-2013
1242
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
Οι πρώτες κλήσεις του νέου ομοσπονδιακού τεχνικού στην Εθνική Ανδρών
25-01-2013
1430
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / A1 ΑΝΔΡΩΝ
Το Σαββατοκύριακο η 10η αγωνιστική με ντέρμπι στο Λαιμό
25-01-2013
1355
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / ΓΟΥΟΡΛΝΤ ΛΙΓΚ
Στο Έγκερ η Εθνική Γυναικών για την πρεμιέρα με την Ουγγαρία
24-01-2013
1162
«
249
250
251
252
253
254
255
»
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ - Αρχείο
Αναζητήστε αποτελέσματα, ρεκόρ, στατιστικά, επιδόσεις και αθλητές στο αρχείο της κοε
Πρόγραμμα Υδατοσφαίρισης Α1 Ανδρών και Α1 Γυναικών
Β' ΦΑΣΗ G1 Β' ΓΥΡΟΣ Ανδρών - 5η αγων.
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
-
3/4
18:00
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
-
30/3
14:00
Β' ΦΑΣΗ G2 Β' ΓΥΡΟΣ - 5η αγων.
ΟΦΘ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
-
30/3
16:30
ΑΕΚ
ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
-
30/3
18:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
12-7
27/3
14:00
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΝΟ ΧΙΟΥ
-
30/3
14:00
Α' ΦΑΣΗ B' ΓΥΡΟΣ Γυναικών - 16η αγων.
ΠΑΟΚ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
11-10
27/3
13:30
ΑΕΚ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
-
30/3
15:30
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
4-18
27/3
20:00
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
20-6
27/3
19:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ BETSSON
-
28/3
19:30
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
13-13
27/3
20:30
Όλες οι αγωνιστικές
AGENDA | ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α ΦΑΣΗ
11
Φεβ
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
ΑΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ Κ19 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
29
Μάρ
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ19 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
29
Μάρ
ΔΗΜΟΦΙΛΗ | Δελτία Τύπου
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
Οι συμμετοχές στο 2ο Σχολικό πρωτάθλημα
01.03.2024
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
Η συγκρότηση των σχολικών ομάδων και το πρόγραμμα του πανελληνίου σχολικού πρωταθλήματος
08.03.2024
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
Στη σέντρα η Α2 Γυναικών
09.02.2024
Εγκύκλιοι, προκηρύξεις
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Προκηρύξεις
ΕΙΔΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ K15 «2023-2024» 15.03.2024
11-03-2024
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Προκηρύξεις
ΕΙΔΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β’ ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ K15 «2023-2024» 20/03/2024
11-03-2024
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Προκηρύξεις
ΕΙΔΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΠΡΩΤAΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ K19 «2023-2024»
06-03-2024