MENU
Toggle navigation
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
OPEN WATER
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ
ΤΕΧΝΙΚΗ
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
MASTERS
Η ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ
ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟΣ
AGENDA
ΠΟΛΥΜΕΣΑ
κοεMag
ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
ΑΡΧΕΙΟ ΚΟΕ
ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
OPEN WATER
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ
ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ
ΤΕΧΝΙΚΗ
MASTERS
Toggle navigation
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
OPEN WATER
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ
ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
MASTERS
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
Δελτία τύπου
Agenda
Ειδήσεις
Άρθρα
Αφιερώματα
Συνεντεύξεις
Βαθμολογίες
Αγωνιστικές
Αποτελέσματα
Κανονισμοί
Εγκύκλιοι
Προκηρύξεις
Έντυπα
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / ΕΘΝΙΚΗ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Τελική ευθεία για Μπακού
02-06-2015
2217
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / ΠΛΕΙ ΟΦ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Αύριο (30/5) ο Τελικός των Τελικών
29-05-2015
1835
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Α2 ΑΝΔΡΩΝ
Πρεμιέρα της Τελικής φάσης
28-05-2015
1698
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
Οι Κληρώσεις των πρωταθλημάτων Παίδων, Μίνι Παίδων, Β΄ Γυναικών, Γ’ Ανδρών
28-05-2015
2137
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΦΗΒΩΝ/ΣΕΝΤΕΣ
Η αποστολή της Εθνικής μας ομάδας
26-05-2015
1900
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / ΠΛΕΪ ΟΦ Α1 ΑΝΔΡΩΝ
Αρχίζουν οι Τελικοί
26-05-2015
1404
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / ΠΛΕΪ ΟΦ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Στην τελική ευθεία
25-05-2015
1348
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ/ΠΛΕΪ ΟΦ
Συνέχεια της τελικής φάσης του πρωταθλήματος
22-05-2015
1320
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Α1 ΑΝΔΡΩΝ/ΠΛΕΪ ΟΦ
Πράξη δεύτερη των Ημιτελικών
21-05-2015
1324
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
Οι κληρώσεις Α2 Ανδρών και Μίνι Κορασίδων
20-05-2015
1089
«
205
206
207
208
209
210
211
»
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ - Αρχείο
Αναζητήστε αποτελέσματα, ρεκόρ, στατιστικά, επιδόσεις και αθλητές στο αρχείο της κοε
Πρόγραμμα Υδατοσφαίρισης Α1 Ανδρών και Α1 Γυναικών
Β' ΦΑΣΗ G1 Β' ΓΥΡΟΣ Ανδρών - 8η αγων.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
11-9
17/4
19:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
17-10
17/4
21:30
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΟΚ
10-8
17/4
20:00
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
6-9
17/4
21:30
Β' ΦΑΣΗ G2 Β' ΓΥΡΟΣ - 8η αγων.
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
15-8
17/4
20:30
ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
ΟΦΘ
15-9
17/4
16:00
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΕΚ
9-11
17/4
14:30
ΝΟ ΧΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
11-5
17/4
17:00
Α' ΦΑΣΗ B' ΓΥΡΟΣ Γυναικών - 20η αγων.
ΠΑΟΚ
ΑΕΚ
14-11
17/4
15:30
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
13-6
17/4
18:00
ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ BETSSON
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
18-11
14/4
12:00
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
7-13
17/4
20:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
11-10
16/4
19:30
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
22-7
17/4
20:00
Όλες οι αγωνιστικές
AGENDA | ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
ΑΓΟΡΙΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ Κ13 Β ΦΑΣΗ
19
Απρ
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Κ13 Β ΦΑΣΗ
19
Απρ
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF
26
Απρ
ΔΗΜΟΦΙΛΗ | Δελτία Τύπου
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
Οι συμμετοχές στο 2ο Σχολικό πρωτάθλημα
01.03.2024
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Δυο αναμετρήσεις για τη 2η αγωνιστική
23.02.2024
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
Η συγκρότηση των σχολικών ομάδων και το πρόγραμμα του πανελληνίου σχολικού πρωταθλήματος
08.03.2024
Εγκύκλιοι, προκηρύξεις
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Προκηρύξεις
ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ PLAY OFF PLAY OUT
17-04-2024
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Προκηρύξεις
ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ PLAY IN «2023-2024»
17-04-2024
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Προκηρύξεις
ΕΙΔΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ Β ΦΑΣΗ ΠΡΟ-ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ K11 «2023-2024»
12-04-2024