MENU
Toggle navigation
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
OPEN WATER
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ
ΤΕΧΝΙΚΗ
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
MASTERS
Η ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ
ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟΣ
AGENDA
ΠΟΛΥΜΕΣΑ
κοεMag
ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
ΑΡΧΕΙΟ ΚΟΕ
ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
OPEN WATER
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ
ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ
ΤΕΧΝΙΚΗ
MASTERS
Toggle navigation
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
OPEN WATER
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ
ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
MASTERS
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
Δελτία τύπου
Agenda
Ειδήσεις
Άρθρα
Αφιερώματα
Συνεντεύξεις
Βαθμολογίες
Αγωνιστικές
Αποτελέσματα
Κανονισμοί
Εγκύκλιοι
Προκηρύξεις
Έντυπα
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Πέντε παιχνίδια το διήμερο (27-28/3)
26-03-2015
930
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Α1 ΑΝΔΡΩΝ
Το Σάββατο (28/3) η 19η αγωνιστική
26-03-2015
911
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ/WORLD LEAGUE
Με Γερμανία αύριο (24/3) η Εθνική μας στον Πειραιά
23-03-2015
885
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ
Η Κλήρωση της προκριματικής φάσης
23-03-2015
972
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ
Με 9 ομάδες η κλήρωση της Δευτέρας
21-03-2015
798
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ/WORLD LEAGUE
Κλήσεις του Γιώργου Μορφέση σε 21 κορίτσια
19-03-2015
964
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ
Αναβάλλεται για την Δευτέρα (23/3) η κλήρωση
19-03-2015
791
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / ΕΦΗΒΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
Η Β’ προκριματική φάση σε 5 Ομίλους
19-03-2015
932
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Τρία παιχνίδια το Σάββατο (21/3)
19-03-2015
840
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Α1 ΑΝΔΡΩΝ
Η 18η αγωνιστική του πρωταθλήματος
19-03-2015
871
«
208
209
210
211
212
213
214
»
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ - Αρχείο
Αναζητήστε αποτελέσματα, ρεκόρ, στατιστικά, επιδόσεις και αθλητές στο αρχείο της κοε
Πρόγραμμα Υδατοσφαίρισης Α1 Ανδρών και Α1 Γυναικών
Β' ΦΑΣΗ G1 Β' ΓΥΡΟΣ Ανδρών - 5η αγων.
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
-
3/4
18:00
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
-
30/3
14:00
Β' ΦΑΣΗ G2 Β' ΓΥΡΟΣ - 5η αγων.
ΟΦΘ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
-
30/3
16:30
ΑΕΚ
ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
-
30/3
18:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
12-7
27/3
14:00
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΝΟ ΧΙΟΥ
-
30/3
14:00
Α' ΦΑΣΗ B' ΓΥΡΟΣ Γυναικών - 16η αγων.
ΠΑΟΚ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
11-10
27/3
13:30
ΑΕΚ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
-
30/3
15:30
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
4-18
27/3
20:00
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
20-6
27/3
19:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ BETSSON
16-9
28/3
19:30
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
13-13
27/3
20:30
Όλες οι αγωνιστικές
AGENDA | ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α ΦΑΣΗ
11
Φεβ
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
ΑΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ Κ19 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
29
Μάρ
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ19 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
29
Μάρ
ΔΗΜΟΦΙΛΗ | Δελτία Τύπου
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
Οι συμμετοχές στο 2ο Σχολικό πρωτάθλημα
01.03.2024
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
Η συγκρότηση των σχολικών ομάδων και το πρόγραμμα του πανελληνίου σχολικού πρωταθλήματος
08.03.2024
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
Στη σέντρα η Α2 Γυναικών
09.02.2024
Εγκύκλιοι, προκηρύξεις
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Προκηρύξεις
ΕΙΔΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ K15 «2023-2024» 15.03.2024
11-03-2024
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Προκηρύξεις
ΕΙΔΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β’ ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ K15 «2023-2024» 20/03/2024
11-03-2024
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Προκηρύξεις
ΕΙΔΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΠΡΩΤAΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ K19 «2023-2024»
06-03-2024