MENU
Toggle navigation
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
OPEN WATER
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ
ΤΕΧΝΙΚΗ
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
MASTERS
Η ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ
ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟΣ
AGENDA
ΠΟΛΥΜΕΣΑ
κοεMag
ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
ΑΡΧΕΙΟ ΚΟΕ
ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
OPEN WATER
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ
ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ
ΤΕΧΝΙΚΗ
MASTERS
Toggle navigation
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
OPEN WATER
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ
ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
MASTERS
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
Δελτία τύπου
Agenda
Ειδήσεις
Άρθρα
Αφιερώματα
Συνεντεύξεις
Βαθμολογίες
Αγωνιστικές
Αποτελέσματα
Κανονισμοί
Εγκύκλιοι
Προκηρύξεις
Έντυπα
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / ΕΦΗΒΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
Η Β’ προκριματική φάση σε 5 Ομίλους
19-03-2015
936
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Τρία παιχνίδια το Σάββατο (21/3)
19-03-2015
844
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Α1 ΑΝΔΡΩΝ
Η 18η αγωνιστική του πρωταθλήματος
19-03-2015
875
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
Κληρώσεις Νεανίδων, Νέων γυναικών, Παιδικού
18-03-2015
939
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ
Η STOIXIMAN ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙ ΤΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΤΗΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΕ
17-03-2015
1350
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ
Την Παρασκευή (20/3) η κλήρωση
16-03-2015
917
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ/WORLD LEAGUE
Με Σλοβακία αύριο (17/3) στον Πειραιά
16-03-2015
933
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
Αλλαγή στο πρωτάθλημα Νεανίδων
12-03-2015
821
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
Ολοκληρώνεται η Α’ Φάση του πρωταθλήματος
12-03-2015
764
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Συνέχεια του πρωταθλήματος με 5 αγώνες
12-03-2015
752
«
211
212
213
214
215
216
217
»
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ - Αρχείο
Αναζητήστε αποτελέσματα, ρεκόρ, στατιστικά, επιδόσεις και αθλητές στο αρχείο της κοε
Πρόγραμμα Υδατοσφαίρισης Α1 Ανδρών και Α1 Γυναικών
Β' ΦΑΣΗ G1 Β' ΓΥΡΟΣ Ανδρών - 8η αγων.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
11-9
17/4
19:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
17-10
17/4
21:30
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΟΚ
10-8
17/4
20:00
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
6-9
17/4
21:30
Β' ΦΑΣΗ G2 Β' ΓΥΡΟΣ - 8η αγων.
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
15-8
17/4
20:30
ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
ΟΦΘ
15-9
17/4
16:00
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΕΚ
9-11
17/4
14:30
ΝΟ ΧΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
11-5
17/4
17:00
Α' ΦΑΣΗ B' ΓΥΡΟΣ Γυναικών - 20η αγων.
ΠΑΟΚ
ΑΕΚ
14-11
17/4
15:30
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
13-6
17/4
18:00
ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ BETSSON
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
18-11
14/4
12:00
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
7-13
17/4
20:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
11-10
16/4
19:30
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
22-7
17/4
20:00
Όλες οι αγωνιστικές
AGENDA | ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
ΑΓΟΡΙΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ Κ13 Β ΦΑΣΗ
19
Απρ
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Κ13 Β ΦΑΣΗ
19
Απρ
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF
26
Απρ
ΔΗΜΟΦΙΛΗ | Δελτία Τύπου
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
Οι συμμετοχές στο 2ο Σχολικό πρωτάθλημα
01.03.2024
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Δυο αναμετρήσεις για τη 2η αγωνιστική
23.02.2024
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
Η συγκρότηση των σχολικών ομάδων και το πρόγραμμα του πανελληνίου σχολικού πρωταθλήματος
08.03.2024
Εγκύκλιοι, προκηρύξεις
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Προκηρύξεις
ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ PLAY OFF PLAY OUT
17-04-2024
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Προκηρύξεις
ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ PLAY IN «2023-2024»
17-04-2024
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Προκηρύξεις
ΕΙΔΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ Β ΦΑΣΗ ΠΡΟ-ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ K11 «2023-2024»
12-04-2024